עו"ד נעמה ברון

עסקאות במקרקעין - מכירת דירה | רכישת דירה

ניסיון במאות עסקאות שמבטיח לך שירות מקצועי ומותאם בדיוק עבורך

עליי

שמי נעמה ברון, עורכת דין שעוסקת במקרקעין ובייצוג עסקאות מכר ורכישה יד שניה, דירה חדשה מקבלן, ולמעשה כל נכס נדל"ן. מתוך אהבה גדולה למקצוע, ומתוך תחושת כבוד להיות חלק מחייהם של הלקוחות שלי ושינוי הסטטוס המרגש שהם עושים, אני מקפידה לשים דגש על שירות נגיש, אישי, מקצועי (!) ובתקווה – גם מלא הומור – בדרך המרגשת שנקראת עסקה במקרקעין. 

במהלך שנותיי כעורכת דין, צברתי ניסיון מקצועי ובין-אישי רב מאוד. עסקתי וליוויתי מאות עסקאות מכל כיוון אפשרי; ממכירה של מאות דירות קבלן של מיטב היזמים בארץ, עסקאות קרקע סבוכות, פרויקטי התחדשות עירונית, וגם מכירה ורכישה של דירות עבור פרופיל לקוחות מגוון, ממשקיעים מנוסים ועד זוגות צעירים שרוכשים את דירתם הראשונה בהתרגשות אדירה – שלהם וגם שלי, תמיד. 

הערך המוסף שלי

איך לומר את זה בפשטות? לא נגמרת לי הסבלנות. מבחינתי, הליווי והייצוג בעסקה הוא מקצה לקצה ושירותיות היא מעל הכל. בעסקאות הרבות שביצעתי נתקלתי כמעט בכל מקרה שניתן לחשוב עליו, דבר שמהווה יתרון עצום ומסוגלות למציאת פתרונות נכונים עבורך. ואם יש צורך בעזרה מול המתווך? כלול. יש צורך בהבנת המונחים שזורקת עליך יועצת המשכנתאות? כלול. הבנק מתקיף אותך בבקשות שנשמעות כמו סינית? ברור שאני שם בשבילך. המטרה שלי היא לשמור עליך ועל האינטרסים שלך מצד אחד, וגם לגרום לכך שהעסקה תהיה עבורך חוויה טובה.

לקוחות ממליצים

מה כולל השירות?

היכרות ולמידת העסקה

ביצוע בדיקות מקדמיות

ניהול מו"מ וניסוח ההסכם

ליווי במעמד החתימה

דיווח לרשויות המדינה

ביצוע ההסכם עד סיום העסקה

ליווי לאורך כל הדרך

התפקיד שלי כעורכת הדין שלך הוא לבחון את כל היבטי העסקה, לבצע בדיקות קפדניות, לתת לך ביטחון ולהפיג את החששות שלך בתהליך המרגש אך גם מורכב שנקרא עסקת נדל"ן. האינטרס שלך הוא במקום הראשון, משלב ההיכרות ועד שלב ביצוע העסקה וסיומה. המטרה היא לתפור לך את העסקה הטובה ביותר עבורך, תוך תחושה שיש לך גב וביטחון מלא, וגם תמיכה והכלה במהלך ביצוע העסקה עד השלמתה. זה קורה דרך היכרות איתך, מציאת פתרונות משפטיים נכונים ויצירתיים לצרכים שלך באופן אישי והקפדה על שירות בלתי מתפשר.

שאלות נפוצות

ייעוץ ראשוני הוא שיחה קצרה שבה אני מבררת את הצרכים שלך ומסבירה לך איזה מידע דרוש לי לצורך הערכת היקף הטיפול והעברת הצעת שכר טרחה הוגנת. אם יש לך נסח טאבו לשלוח לי לקראת שיחתנו או במהלכה, מעולה!

המחיר כולל את היקף העבודה בפועל, מבלי להתפשר על איכות ורמת השירות. אעבוד במסירות להבטיח שהעסקה שלך תיסגר בצורה מוצלחת ועל הצד הטוב ביותר.

ייצוג בהליכים משפטיים לרוב מתומחר בנפרד מהעסקה, וגם יועצים מומחים נוספים, אם נדרשת מומחיותם, כמו עריכת שמאות ע"י שמאי מקרקעין, ייעוץ לגבי השגת מימון מיועץ משכנתאות וכיוב'.

אז איך מתחילים?

משאירים הודעה ממש כאן, ללא התחייבות

כל הזכויות שמורות לנעמה ברון | עיצוב ובניית הדף ע״י דריה פודים

ניתן להשיג אותי גם במייל naama@nbaron.co.il

נגישות